Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Spr En Büyük Hepsi Clubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rock nickleri ..*

YazarMesaj
|C|LaRa *..

|C|LaRa *..

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci..* / Kitap okumak,Gitar çalmak,Şarkı söylemek,Dans etmek vb..*
Lakap : Yok

Rock nickleri ..* Empty
MesajKonu: Rock nickleri ..*   Rock nickleri ..* EmptySalı Şub. 03, 2009 9:26 pm

* HoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK*

*Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım* Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica

* Özgürlüğün Anlamını Yeni Öğrendim, Senmişsin (u rock)

* BıRock Sana Gelsin

* Rocky Balboa Yumrukları Gibi Darbeli Benim Rock Sözlerim *pop dinleyip kıç sallayacağına rock dinleyip kafa salla daha iyi*

*Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım

*Sil baştan başlamak gerek bazen,hayatı sıfırlamak sil baştan sevmek gerek bazen herşeyi unutmak…

*Sen korktukça sen kaçtıkça zorba da gelir üstüne

*Dursun zaman dursun diyorsun da oyun değil ki yaşamak.

*Bana hiç birşey söyleme ateş kül oldu içimdeYalan dostum aşk diye birşey yok,aşk dediğin üç günlük eğlence,bilemedin beş günsürsün kapılıp da sürünen çok

*Çoban oldum gidiyorum yapayalnız bu diyardanYolum uzun gör güzelim,vakit doldu ben gideyim küçük yaşta ağlar oldum fırtınamsın benim

*Bu kez pek bi afili yalnızlık ağlayan bir kadın kadar düşman

*Yok olup gitsem de sonumu bilsem,ölümü tatsam da yenilmem yine de senin için bütün zaferlerim

*Bir ben anlar severim, gözlerinden öperimAltındaki arabayı , sat sonra görüşelim

*Denize açıldım sevmeye sevilmeye anladım sevmek gibisi yok,yağmura soyundumyavaş yavaş yağar diye damlalarda yüzmek gibisi yok.

*Gömdün sandın gittiğindeBir demet çiçeğim bile yok.Toprak kaldım gittiğindeFiliz verdim de suyu yok

*Altı üstü 5 metreydi ,dertlerinin birikimiBelki biter dedin ama sen kaparsan gözleriniBertaraf et her şeyini kıymetini kısmetiniBelki yarın gelir ama bugün seni sevmedi ki

*Git gideceksen bekleme farklı değilsin sen de

*Hani benim hani benim hani benim olacaktın iki bahar önce okulun bitince bana varacaktın

*Ben sevmek,sevmek isterdim nerden bilirdim,sevenler ağlarmış!!!!

*Aşkın mapushane içinde ben mahkum,saçların parmaklık gözlerin gardiyan olmuş..
http://www.seksendortfan.org

Rock nickleri ..*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahte aşk nickleri
» Emo Msn Nickleri...Superller.
» catlak kız nickleri
» Espirili Msn Nickleri
» msn nickleri bndennn ;)