Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Spr En Büyük Hepsi Clubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim gibi sekiz dil bilen adama bu söylenir mi

YazarMesaj
chatlaq-emo

chatlaq-emo

Benim gibi sekiz dil bilen adama bu söylenir mi Empty
MesajKonu: Benim gibi sekiz dil bilen adama bu söylenir mi   Benim gibi sekiz dil bilen adama bu söylenir mi EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:27 am

Mehmet Ali Erbil, bir dönem Ali Poyrazoğlu ve Korhan Abay'ın birlikte yaşadığı evlerinde kaldığını söyledi.

Mehmet Ali Erbil, sunuculuğunu üstlendiği "Çarkıfelek"te, bir dönem Ali Poyrazoğlu ve Korhan Abay'ın birlikte yaşadığı evlerinde kaldığını söyledi.
Bu durumdan babasının çok rahatsız olduğunu açıklayan Erbil'in, "Ben anlamıyordum o zamanlar çok kücük olduğum için, o işleri. Ben onların çocukları gibiydim. Daha bende ne hikayeler var. Bir anlatsam yer yerinden oynar. Çocukları gibiydim. Rahmetli babam da çok ürkerdi, 'çocuğuma bir şey olacak' diye. Ama kapı gibi çıktım. Gördüğünüz gibi kapı gibi çıktım" sözleri, Korhan Abay'ı sinirlendirdi. Abay, Erbil'in imalı açıklamasına şöyle yanıt verdi: "Mehmet
Ali'dir delidir, ne dese yeridir... Bir kere 30 yıl önceki mevzuyu anlatıyor. Ben hiç beraber aynı evde yaşadığımızı hatırlamıyorum. Birkaç kez tatillerde bir araya gelmişizdir, o kadar. Durup durup, gündeme gelmek için böyle açıklamalar yapmasını anlamıyorum. Ne demek kapı gibi çıktım? Ne gibi çıkacaktı, tencere gibi mi çıkacaktı? Ne demek istiyor, saçma sapan konuşmuş işte. Benim gibi sekiz tane yabancı dil bilen dünyada sunucu sayısı azdır. Arandığım şeylere bakın? Kızgın değilim ama bu tarz mevzular yüzünden aranmak beni rahatsız ediyor. Mehmet Ali'nin söylediklerini de ciddiye almıyorum."

M. Ali Erbil, 17 yaşında konservatuvarda öğrenciyken Ali Poyrazoğlu ve Korhan Abay'ın birlikte yaşadıkları evde kaldığını imalı sözlerle anlatınca Abay'ı sinirlendirdi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gif gibi bişey :)
» benim arşivimdeki nikler
» "Benim Yapımım" Yabancı Nickler~ [anLamLarıyLa beraber]