Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Spr En Büyük Hepsi Clubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SüPéR N!cK[ér

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SüPéR N!cK[ér Empty
MesajKonu: SüPéR N!cK[ér   SüPéR N!cK[ér EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 5:51 pm

sen+ben=biziz
sen-ben=hiçiz
senxben=herseyiz
sen/ben=bölünemeyiz

Biz bir elmanın yarısı gibiydik ama senin bölümün kurtlu çıktı...

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor işte hain papatya

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin

*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem

Güven vermek önemlidir. Güven duymak önemlidir. Duyulan güveni boşa çıkarmamak daha da önemlidir.

Çalışmadan emek harcamadan gelinen nokta başarı sayılmaz. Kolay kazanılan, kolay kaybedilir. Her işte alın teri ve emek şarttır.

*En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

*Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın

*dün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık!

Yєяiη kuℓaqı vaяdır,bєηimdє kuℓaqım vaя.Bєn yєя miyim???YєMєM

ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa...
~√V^√~√V^√V'^~hani senin içİn atıYodu ya----------------bak durdurdum x))

ßu qözyaşlarımla birileri Cennete gidecekse ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim
HaYaT DédiLér OnunLa OlmaK Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméK DédiM ÖlméK DédiLér OndaN AyrıLmaK DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!

Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim =)

benİ eleŞtirceNe beYnİnİ gelİştiRRR xD

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!
» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

$!md! dєяshanєℓ! Oℓduk ¢єvap anahtaяını doℓdurduk y!nє yєtmєd! Nєt!m!z Kahяoℓsun sınaω s!stєm!n!z(Tuq¢є) ¢aℓıntı dєğ!ℓd!я

─┐↨♀(♥️_♥️)░░░ஐ∂єяs ¢aℓı$ıyσяuм─┐↨♀(♥️_♥️)░░░ஐ

İnsanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar? Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır.

S!z!η αяαbα ηє мαℓı??? Aℓмαη мαℓı.ß!z!мк! кℓ!мαℓı

c/] ßυ ѕєƒєя σуυηυη кυяαℓℓαяιηι кєη∂ιм ßєℓιяℓιуσяυм ß єη ∂єgιℓ нαуαт ßєηιм ιѕтє∂ιgιм кυяαℓℓαя ι¢єяιѕιη∂є σуηα¢αк.[c/11]

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

-- / DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../ --

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...
https://gruphepsiclub.benimforum.net
özlem4ever

özlem4ever

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek
Lakap : özici

SüPéR N!cK[ér Empty
MesajKonu: Geri: SüPéR N!cK[ér   SüPéR N!cK[ér EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 6:30 pm

süperler adminim saolun
https://gruphepsiclub.benimforum.net
chatlaq-emo

chatlaq-emo

SüPéR N!cK[ér Empty
MesajKonu: Geri: SüPéR N!cK[ér   SüPéR N!cK[ér EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 7:48 pm

saol sheqer

SüPéR N!cK[ér
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SüPéR KaPak N!cK[ér
» SüpéR RéSmLéR --->>>
» Süper Gif Çerçeveleri
» Çok süper nickler bunlar (:
» SuPer Avatarlar ve İmzalar!